Chata se nachází v klidné části obce v Domašově v Bělé pod Pradědem. U nás můžete strávit aktivní dovolenou nebo si jen odpočinout v podhůří Jeseníků. Okolí nabízí nespočet výletních cílů a lyžařských areálů a to v létě i v zimě. Chata je nově vybudovaná a poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi. Nabízíme čtyři pokoje dvoulůžkové a dva pokoje s přistýlkou pro dvě děti. K chatě náleží jeho vlastní uzamykatelné parkoviště, zahrada s posezením a welnes. Je možné ubytování celoročně od jara až do zimních měsíců. V každém období si přijdete na své, a to od jara do podzimu možnost turistiky a vyjížděk na kole, v zimě lyžování, běžky i sáňkování pro děti.

Ubytování na chatě

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 6až 12 osob v 6 ložnicích.

Ložnice a pokoje: V přízemí chaty se nachází společenská místnost s jídelnou a kuchyní, koupelna a samostatné WC a pokoj č. 1 (dvoulůžkový). Dále v prvním poschodí se nachází dva pokoje č. 2,3 s přistýlkami (trojlůžkové) a pokoje č. 4,5,6 (dvojlůžkové), samostatné WC s koupelnou.

Celková kapacita: 12 lůžek + 2 přistýlky, 6 pokojů.

Sociální zařízení: 2 koupelny a 2 samostatné toalety.

Vytápění: Podlahové.

Doprava, parkování: Parkování je přímo v objektu chaty na 6 vozidel.

Stravování

Obchod se nachází 500 m od objektu a nebo 7 km směrem na Jeseník.

Vybavení chaty

Kuchyň je kompletně vybavená potřebným nádobím. V kuchyni se nachází mikrovlna trouba, lednice, rychlovarná konvice, horkovzdušná trouba, sklo keramická deska na vaření.

Na zahradě je pro klienty připraveno posezení u grilu v příjemném altánku. Nabízíme taktéž koupel v termální kádi s vyhřívanou vodou a finskou saunou.